Розбірні металеві мостові конструкції мають переважно вузькоцільовий призначення і застосовуються як інвентарні конструкцій для зведення постійних мостів, прогонових будов тимчасових мостів на будівництві великих народногосподарських об’єктів, на лісовозних та інших тимчасових дорогах, тимчасових естакад для пропуску міського транспорту. Залежно від призначення кожен із зазначених видів розбірних мостів має свої особливості і виготовлення їх елементів організовується індивідуально.

Будівництво мостів

Комплект моста складається з трьох прогонових будов з їздою поверху розрахунковим прольотом 32,6 м. І розміром проїзду 7,3 м., Двох проміжних опор висотою 8,84 м., Монтажного обладнання та пристроїв для транспортування. З комплекту може бути зібрано шість прогонових будов розрахунковим прольотом 32,6 м. І розміром проїзду 4,2 м. Технічні характеристики: Загальна довжина моста, що збирається з одного комплекту, м .: Для одноколійного моста – 200 Для двоколійного моста – 100 Розрахункова тимчасове навантаження гусенична: Для одноколійного моста – 40 т. Для двоколійного моста – 60 т. Будівельна висота, м.- 1,61 Максимальний проліт мосту, м.-32,6 Крок зміни прольоту моста, м.- 7 Ширина проїжджої частини, м . одноколійного моста – 4,2 двоколійного моста – 7,3 Максимальна висота надбудови, проте утокової опори, м. – 8,84 Крок зміни висоти опори, м – 2 Вага прогонової будови моста довжиною -32,6 м., т. Для одноколійного моста – 32,1952 Для двоколійного мосту-55,0576 Загальна вага комплекту САРМ, т.- 260,288 Час на складання і установку моста максимальної довжини, ч .: Для одноколійного моста – 24-30 Для двоколійного моста – 24 Розрахунок, чол. – 345

Бармен – великий автодорожній розбірний міст З матеріальної частини бармен зводяться однопрогоновий і багато пролітні мости з прольотами по 52,5 м як розрізний, так і нерозрізний системи під двоколійних рухів з проміжними опорами, що складаються з надбудови, яка встановлюється на підстави, які споруджуються з місцевих матеріалів. Як опори можуть бути також використані збереглися капітальні та тимчасові опори. Комплект бармен складається з двох прогонових будов з їздою по низу з розрахунковим прольотом 52,5 м і розміром проїзду 7 м, однієї надбудови проміжної опори висотою 8,84 м, монтажного обладнання, пристосувань для транспортування. Транспортування комплекту здійснюється на 28 автомобілях МАЗ-504 з сідельними причепами або 18 залізничних платформах.

Технічні характеристики:

  • вантажність моста – 60 т;
  • загальна довжина моста з комплекту – 106 м;
  • максимальний проліт – 53,3 м;
  • ширина проїжджої частини – 7 м;
  • максимальна висота опори – 15 м;
  • крок зміни висоти опори – 1,5 м;
  • вага комплекту моста – 136,6 т;
  • процесі побудови моста – 20-40 год.