Подіум – основа будь-якої сцени, це своєрідний “підлогу”, який височить над землею на висоті від 30 см пари метрів, в залежності від необхідності. Існують різні матеріали покриттів для створення подіумів, тому на сьогодні можна купити вироби з дерева, пластика, скла, полікарбонату та ін. Розміри і форми подіумів можуть бути різними – від класичних до нестандартних, у вигляді багатокутних і химерних фігур, що відкриває нові можливості для реалізації творчих задумів при конструюванні сцен. При розробці і створенні сцени потрібно враховувати масу параметрів, включаючи парусність, щоб її не пошкодили пориви вітру, це саме можна сказати й до подіумів (від матеріалу покриття залежить витримується навантаження на квадратний метр). У підставі подіум часто використовують алюмінієві сплави, легкі та міцні одночасно.

Подіуми

В Україні подіуми мати попит, їх можна зустріти на багатьох сценах, трибунах, VIP зонах і інших об’єктах. На подіум ціна залежить від багатьох його показників. Так, оптимальна модель подіуму поєднує привабливий зовнішній вигляд і високу опорна здатність. У комплектацію подіуму входить алюмінієвий каркас, міцна фанера, ніжки для подіуму, набори сходів і поручні.

Простота установки, модульність, надійна і безпечна повсякденна експлуатація – основні показники якісного подіуму. Не варто також забувати про надійне кріплення і затисках, які надають цілісності і міцності всієї сцені. Збірку подіумів і інших сценічних конструкцій варто довірити професіоналам, які проведуть роботи швидко і якісно, ​​щоб задовольнити навіть найвимогливіших замовників.

На сьогодні багато магазинів пропонують сценічне обладнання, включаючи подіум купити недорого. Дійсно, серед величезного асортименту моделей є з чого вибрати на свій смак, колір і гаманець. Великим попит мати збірні подіуми, які відрізняються практичністю, простотою експлуатації і невибагливістю у догляді, мають естетичний зовнішній вигляд. Їх завжди можна легко зібрати і перемістити, на відміну від подіумів з інших матеріалів.

Якщо ви хочете недорого придбати якісний подіум інтернет-магазин надає саме таку можливість. Куплене тут виріб ідеально підійде для проведення видовищних заходів. Шоутехніка займається продажем будь-якого сценічного обладнання, професійної апаратури, музичних інструментів, аксесуарів і не тільки. Постачання подіумних конструкцій здійснюються тільки від провідних виробників, які надають гарантію на свою продукцію. В даному інтернет-магазині завжди можна розраховувати на допомогу кваліфікованих менеджерів, які підберуть необхідну конструкцію для подіуму, виходячи з побажань кожного клієнта. При бажанні можна відвідати шоу-рум в Дніпрі, де можна в живу подивитися зразки подіумів.

Подіуми – це підстава цієї сцени «стать» якщо говорити простою і зрозумілою мовою, який височить над землею на відстані від 30 сантиметрів до кількох метрів, в залежності від необхідної висоти подіуму. Відповідно, так само існують різні матеріали покриттів, в наш час можна подіум купити як з дерева, пластика, скла і навіть полікарбонату. Форми подіумів можуть мати, як класичний вид квадрата або прямокутника, так і різні химерні форми від спіралей, до багатогранників, що відкриває нові можливості при конструюванні сцен. При створенні сцени враховується безліч різних параметрів, аж до парусності конструкції, щоб при сильному пориві вітру сцена просто-таки не зруйнувалася. Так само ці розрахунки і стосуються подіумів. Адже від матеріалу покриття та його характеристик, залежить яку масу, на квадратний метр, він зможе витримати. В якості підстави подіуму часто використовують алюмінієві сплави.

Трибуни

У сучасних подіумів система кріплення ніжок вкрай проста і являє собою дві пари або більше засувок для ніжок, що спрощує збірку, завдяки відсутності додаткових болтів і інших кріплять елементів для яких потрібен спеціальний інструмент. Найбільш практичними по праву вважаються дерев’яні подіуми, вони практичні і не вибагливі в спілкуванні й у разі пошкодження поверхні її можна підфарбувати чи відремонтувати, чого не скажеш про інші види покриття.

Найчастіше подіуми, як інші сценічні конструкції беруть в прокат або оренду. Оренда подіуму і прокат подіуму це родинні, але водночас відрізняються поняття. Оренда на увазі під собою укладення договору оренди, в якому чітко прописані терміни оренди і стан і умови повернення обладнання. А прокат, це єдине разовий захід, на яке прокатник приїжджає сам, все встановлює, проводить технічний супровід заходу.