Усі хоч раз були в нічному клубі, кафе, ресторані. І погодьтеся, що нас усіх приваблювала гучна гра музики та яскраве напрочуд світло. Світло, яке створює настрій! Світло, яке вражає! Що стосується нічних клубів, перше, що спадає на думку, – це музика та миготливі ліхтарі! Абсолютно в кожному клубі можна спостерігати вплив легкої екіпіровки. Адже завдяки правильній подачі світла заклад набуває свого неповторного стилю, атмосфери, настрою та ритму. Це дає нічним клубам можливість займати провідне місце в індустрії розваг.

Оренда світла

Якщо ви вирішили придбати ряд світлових модулів, радимо звернути особливу увагу на цей момент. Так само, як і на вагах, є репутація та позиціювання не лише вашого місця, а безпосередньо вас!

Ринок пропонує широкий вибір технічних рішень та дає можливість реалізувати найнезвичайніші побажання. Ви, у правдивому розумінні, маєте можливість перетворити заклад на свій смак. На щастя, сьогодні вибір освітлювальних систем настільки великий, що проблем із придбанням цього обладнання просто не виникне. Ми навмисно не будемо вдаватися в деталі та перелічити технічні характеристики кожного з них, оскільки це займе значну кількість часу.

Освітлювальне обладнання відрізняється від інших систем великою різноманітністю. Точкові світильники можуть бути: спрямованими, дифузними, з автоматичною зміною кольору, з одним та декількома кольоровими фільтрами, профілем, трекерами тощо.

Монтаж світла

Що до чого?

  • Стробоскоп – створює ефект ривкового руху, який також називають «спалахом ефекту»;
  • Дзеркальні кульки – класичний і невіднятний атрибут клубного інтер’єру;
  • Інтелектуальне світло багатофункціональний, це обладнання дивовижне. Ефекти: розсіювання, вузький напрямок, автоматична зміна кольору. Кольорові, профільні та відстежуючи фільтри та багато-багато іншого.

Додаткове обладнання:

  • Дистанційне управління світлом – дозволяє регулювати та встановлювати потрібний режим освітлення;
  • Світлодіодний дизайн – стане «фішкою» вашого закладу. Завдяки унікальності ефекту: світлодіодні світильники, стрічки, штори, світильники, а також світлодіодні елементи декору, клубна аудиторія не тільки буде задоволена, але і обов’язково прийде до вас не раз;
  • Підставки для мікрофона та світильники – це необхідні компоненти, придбання освітлювального обладнання. Якщо ви купуєте розмірне обладнання або хочете поставити подіум чи сцену, вам просто не обійтися без належного обладнання.

Опис вищезазначених пристроїв – лише невелика частина того, що сьогодні може запропонувати ринок. Слід зазначити, що про систему цього напрямку можна говорити годинами.