Світлодіодні прилади називають пристрої, які створюють різні квіткові ефекти на основі світлодіодної технології. Такі примірники призначені для широкого застосування, а також відрізняються від інших світлодіодних пристроїв, доступних цілої та універсальної. Ефект у таких світлових пристроях досягається за допомогою кольорових світлодіодів, які дозволяють отримувати насичені та ярки квіткові промені.

Світлодіодні прилади на прокат

Більшість світлодіодних світлових приладів вкрай просто як у монтажі, так і безпосередньо в експлуатації. Багато приладів оснащені режимом звукової активації, автоматичним режимом роботи або робочим режимом від пульта управління. Так само існують світлодіодні прилади, керовані за стандартами. Дискотечні світлодіодні прилади – це світове обладнання для широкого застосування, відповідний для нічних клубів, концертних майданчиків, а також для весільних та інших  урочистостей.

Переваги світлодіодних ефектів:

  • Світлодіодні LED-прилади змогли завойовувати ринок світової шоу-індустрії досить швидко, з-за чого типові пристрої прийшли на зміну приладам на галогенових лампах, в яких був суттєва нестача – не великий ресурс роботи.
  • Дискотечні LED-прилади принципово відмінно відрізняються від дискотечних приладів, в яких використовуються метало-галогенні або галогенні лампи. Завдяки використанню світлодіодів, потреба електроенергії в декількох розрізах скорочується, в результаті чого світлові радіодіоди не нагріваються і не можуть вивести тепло. Практично все світлодіодні дискотечні пристрої мають схожі строги – лінзи, відбивачі та надійний корпус.