Монтаж сцени складається з декількох етапів. Від продуманої і якісної роботи на кожному з них залежить швидкість монтажу сцени, надійність і міцність самої конструкції. Саме тому при замовленні сцени краще звертатися в компанії, що мають великий досвід в даній сфері. Це дозволить отримати якісну послугу за менші гроші.

Монтаж сцени

Перед початком монтажу необхідно уважно оглянути майданчик. Перш за все, оцінити якість покриття, можливі нерівності поверхні і при необхідності провести спеціальну підготовку або розчищення, а також намітити шляхи для доставлення устаткування безпосередньо до майданчика для монтажу. Виходячи з проведеного огляду та досягнутих з замовником домовленостей, можна розрахувати і підготувати необхідну кількість матеріалів і устаткування для монтажу сцени.

Отже, провівши підготовчу роботу, здійснивши доставлення і розвантаження необхідних для монтажу сцени матеріалів і устаткування в безпосередній близькості від майданчика, таким чином, щоб необхідні елементи були під рукою, можна починати монтаж сцени.

Дизайн сцени

Спочатку збирається контур подіуму і звукових порталів і вирівнюється геометрія, потім, за допомогою добірних елементів, добудовується необхідна висота, вирівнюється рівень підлоги, і конструкція сцени надійно скріплюється сполучними елементами, які називаються ригелями. Далі відбувається укладання підлоги, на металевий каркас подіуму і звукових порталів укладається брус, а до бруса прикручується бакелітова фанера. На завершення, підійматися і кріпиться дах, вже закрита банером і встановлюється сходи. Бічні, внутрішні стінки і верхня частина звукових порталів, а також задник закриваються тематичними або стандартними банерами, а лицьова частина звукових порталів закривається банерної сітки, для поліпшення якості звуку. При бажанні можна розглянути й інші способи декорування сцени.

Тепер настає етап встановлення та налаштування різного світлового і звукового обладнання, підготовленого для даного заходу.