Уже в античні часи для розподілу дій в різних площинах на сцені-арені були потрібні технічні хитрощі – розсувний або підійматися завіса, трикутні призми, що висуваються майданчика. Пізніше стали використовувати нижню і верхню сцену для ефекту появи / зникнення персонажів і декорацій. Звичайно, сценічна механіка складалася з простих мотузок і балок, проте навіть такі елементарні технічні пристосування виробляли колосальне враження на недосвідченого глядача. В сучасних театральних постановках доводиться використовувати складні комп’ютерні комплекси сценічної машинерії для повного занурення глядача в атмосферу вистави.

За створення потужних постановочних ефектів сьогодні в тому числі відповідає окремий напрямок сценічних технологій під назвою «механіка сцени».

Механіка сцени – комплексне поняття, яке складається з окремих елементів: штанкетние, софітні і індивідуальні підйоми, світлові вежі, портальні куліси, поворотні круги і кільця, підйомно-опускні площадки, люки провалу, пересувні фурки, польотні пристрої, а також трансформовані сценічні подіуми.

Традиційний набір складових сценічної механіки перейшов на якісно новий рівень. Наприклад, на зміну елементарної ручної  протівовесние системі підйомів приходить механічна без протівовесние система. Не розуміти її гідність все одно що оскаржувати переваги сучасного автомобіля перед гужовим транспортом: економія часу, істотне скорочення персоналу для установки декорацій, відмова від архаїчних вантажів і складною блокової системи, абсолютна точність і синхронність руху механізмів. При якісних що комплектує закордонного виробництва і грамотних конструкторських рішеннях можна домогтися безшумності і неповторною плавністю ходу штанкети.

Рухомі платформи

Без рухливих платформ важко уявити проведення концертів, фестивалів, виступів і будь-якого роду інших масових подій. Вони дозволяють розмістити велику кількість динаміків та іншої акустичної техніки. Перш за все, вони розраховані під акустику, яка повинна знаходитись на певній висоті. В окремих випадках конструкція з платформ дозволяє розмістити налаштування звуку, світла або DJ. Висоту будівлі можна визначити за допомогою ніжок.

У разі, якщо вам необхідна платформа для акустики, потрібно визначитися з висотою самої конструкції. Вона може бути, як стаціонарна, так і рухома. Ніжки дозволяють збільшити площу розміщення техніки. Ви можете вибрати конструкції з різним типом покриття підлоги. Це дозволить урізноманітнити формат заходу.

Важливо, визначити вагу техніки, яка буде розміщена на подіумах і купувати ті комплекти, що дозволяють цю техніки витримати. Ми допоможемо вам підібрати товар по заданих вагових характеристиках.