Світлотехнічне обладнання активно застосовується практично у всіх сучасних сферах – починаючи від архітектурного освітлення будівлі, закриваються високотехнологічними моделями, які встановлюються на концертних підприємствах у нових клубах і т.д.

 

 

Одна з найпопулярніших моделей світлотехніки – це прожектор слідкуючі прожектори, що застосовується у багатьох закладах, на різних концертах і заходах. Принцип його дії простий: світловий апарат у визначеному заданому моменті фокусує крізь свою лінзу найкращого світу, який залишається на конкретному об’єкті. Таке обладнання називає ще світловими пушками – із-за конструктивних схожих приладів і також через те, що найкращий світ «б’є» безпосередньо «в цілі».

Слідкуючі прожектори на прокат

Найбільша область застосовує таке обладнання – це сучасні концертні заходи, де потрібно постійно фіксувати увагу з музикою на музичних, доповідач, ведучих і т.д. Якщо функціональні можливості простежуються, вони зможуть рухатись, то найкращий світ буде рухатися безпосередньо за людиною – за «маршрутом» його переміщення за сценою.

Слідкуючі прожектори можуть використовуватися і в інших областях:

  • можливо, є частиною охоронної системи: у таких системах світова пушка використовує як основний прожектор для камерного спостереження, однаково підвищуючи рівень безпеки з-за своєї функціональної можливості переднього розвитку світу для об’єкта;
  • простеження наступного світу можна закуповувати і для інтер’єрного оформлення, де такий апарат буде підсвічувати конкретні предмети, акцентувати їх на увазі;
  • дуже часто такі прилади використовуються для надійного висвітлення літніх кліток або ж території біля приватних домів.

У цілому, слідкуючі прожектори – це сучасне світлове обладнання, яке універсально застосовується в будь-яких направленнях освітлення.