Світлодіодні голови – це інтелектуальне світлове обладнання, створене на основі LED-технологій з можливістю обертання на 360 градусів. LED-голови дають направлений потужний світловий керований промінь, яким можна створювати різноманітні світлові сцени.

Існує особливий вид голів світлодіодних, який називається “хробак”, так як такі голови можуть обертатися і на 540 градусів, і нахилятися на 170 градусів в двох різних місцях, при цьому направляючи світловий промінь в необмежених позиціях – загорнутим, скрученим, прямим, створюючи потужний вибух кольорів.

У світлових LED обертових головах використовуються дуже яскраві світлодіоди. Інтенсивність світлового променя можна порівняти з потужністю металогалогенових ламп, проте звичайні лампи можуть відслужити від 500 до 1000 годин, а термін служби світлодіодів складає більше 10 000 годин. Світлодіодні лампи оснащуються безліччю світлових каналів, завдяки яким Ви можете зробити свій захід яскравим, різнобарвним і незабутнім.

Як правило, голови LED мають функцію звукової активації і автоматичний режим роботи, що істотно спрощує і прискорює роботу з приладом. Також більшість моделей оснащуються LED-стробоскопами, які дозволяють відтворювати яскраві кольорові імпульси з певними частотами за досить короткий відгук.

Оренда рухомих голів

  • Неймовірна динаміка відображення графіки;
  • Можливість дуже швидкого переміщення по приміщенню;
  • Швидкість світлових променів створюють приголомшливий візуальний ефект.

Завдяки цьому світлодіодні голови є затребуваними в проведенні різних урочистостей, вечірок, музичних концертів, корпоративів і так далі.

LED-голови вкрай універсальні в експлуатації, добре підходять для установок в важкодоступних місцях, а також легко монтуються, що поряд з досить високою ефективністю, робить світлодіодні голови незамінним атрибутом більшості якісних заходів і шоу.

Ви можете купити LED-голови від провідних виробників. Завдяки неперевершеній якості та надійності обладнання, воно прослужить Вам довгі роки після покупки.