Для урочистостей, концертів, вистав, освітлювальне обладнання майже завжди необхідне. У постановках сприйняття того, що відбувається на сцені, залежить від світла. Під час урочистостей світло підкреслює важливість кожної миті.

У компанії ви можете орендувати будь-яке освітлювальне обладнання. Ви можете орендувати будь-яке освітлювальне обладнання. Наші експерти підберуть світло для будь-якої події, будь то виступ, концерт, корпоративна подія, спортивні змагання, наукова конференція, весілля, молодіжна вечірка чи дитяча вечірка.

Для зміни параметрів підсвічування та регулювання ефектів освітлення використовуйте пульт дистанційного керування. Панелі управління світлом мають різну кількість каналів. У деяких випадках обладнання дозволяє програмувати режими роботи освітлювального обладнання. Тоді освітлення спрацьовує практично автоматично – операторів достатньо перемикати ручки.

Пульти управління світлом оренда

Сьогодні популярної консолі DMX. Це програмований пристрій, який полегшує роботу техніка з освітлення. Сучасне обладнання має кілька сотень каналів і безліч режимів роботи.

Для управління деякими пристроями використовуються універсальні дистанційні контролери. Вони мають просту конструкцію і не займають багато місця. Дистанції використовуються в театрах, стадіонах, концертах, гала-заходах та дискотеках. Навіть невеликі події не можуть обійтися без професійного обладнання. Без пульта дистанційного керування підсвічуванням практично неможливо, особливо якщо використовуються численні пристрої.
Світлова панель є одним з найважливіших пристроїв для управління світлом. Це сучасна комп’ютеризована система управління прожекторами та простими диско-освітлювальними приладами, яка має багату функціональність інструментів для створення захопливий світлих шоу-картин. Панель управління світлом – це досить широке поняття, яке може бути компактним пристроєм для встановлення в REC з деякими фейдерами та повнорозмірною концертною консоллю для керування сотнями світлих пристроїв та медіа

Пульти управління світлом прокат

Для полегшення роботи оператора панель управління світлом часто оснащена вбудованим мікрофоном, а іноді й окремим аудіовходом, що дозволяє керувати світлом за допомогою музичного сигналу. Таким чином, компактний пульт дистанційного керування – це досить простий, але дуже зручний пристрій, який допоможе спеціалісту програмувати наявні освітлювальні прилади, а в майбутньому навіть неспеціаліст зможе включити і вибрати певні програми. Панелі керування світлом – це дуже бюджетне рішення, і навіть маленьке кафе з літньою зоною, де встановлено кілька точкових світильників та пара простих освітлювальних приладів, можуть дозволити собі придбати.