Для багатьох публічних заходів, що проводяться на свіжому повітрі, потрібне спеціальне сценічне обладнання. Ми пропонуємо прокатний етап для проведення заходів саме для цих цілей. Сцена – це конструкція, піднята над землею, з навісом, що дозволяє розмістити звукове та освітлювальне обладнання, а також різні прикраси.

Мобільні сцени на прокат

Прокат сценічних конструкцій може здійснюватися разом з доставкою, складанням та повною установкою всього обладнання. Ми також пропонуємо прокат звукової апаратури та освітлювальної техніки, складання сценічного подіуму, сценічне оформлення. Використовуючи наш спектр послуг, ви можете провести будь-який захід, незалежно від його фокусу та масштабу – будь то маленька дитяча вечірка чи масовий музичний концерт.

Вартість оренди сцени залежить від її конструктивних особливостей, габаритів, обладнання, терміну оренди, необхідності доставки та монтажу. Як виробник концертних майданчиків та інших сценічних споруд, ми можемо запропонувати найвигідніші умови оренди.

Сцени, створені нашою компанією, мають ряд переваг:

  • Мобільність – завдяки легкій вазі та розбірному дизайну сцени можна швидко перенести з місця на місце.
  • Швидкий монтаж. Всі елементи сцени легко збираються та розбираються. Точний час установки залежить від розміру конструкції.
  • Цілий рік – заходи можна організовувати в будь-який час року з нашими сценами.
  • Естетика. Мобільні сцени мають приємний вигляд. Для кожного окремого заходу можна вибрати унікальне місце проведення концерту.

Команда професійних монтажників змонтує сценічну конструкцію, підключить усе обладнання та повністю підготує сцену для корпоративних заходів.