Для повноціної та продуктової роботи серверів любовної назви, будьте офіс, велике виробниче підприємство або масові заходи, необхідно логічно і створити розроблене питання між компонентами сервера або серверною стійкістю.

Контроль та дистрибюція

Для такого розбору потрібна спеціально закінчена конструкція питання, яка являти собою окремі блоки, які відповідають за розведення питань між обладнанням, встановленим у комунальній шафі або стійці, так і захищаючи його від непередбачених ситуацій. Часто всі виробники пропонують розширити питання Power distribution у форматі окремих блоків, які можна компонувати між собою.

 

Power distribution

Якщо ви працюєте за допомогою Power distribution , вам не потрібна панель розбиття питань в серверній, і вам потрібно кілька базових советів. Щоб розділити систему розширення питань, зверніть увагу на такі показники:

  • Надійні захисні функції в блоках: це – безпека вашого обладнання та відповідність нормальному протипожежному безпеці. Для цього є автоматичні захисні пристрої, що знаходяться у них, і їх перезагрузки – це важливо якість.
  • Возможность питания от однофазной и трехфазной сетей – це розширення функціоналу вашої серверної.
  • Правильно організоване теплоелектричне блокування розподілених запитань – засіб того, що обладнання в телекомунікаційному шафі не перегрівається з-за взаємодії з блоками Power distribution.
  • Формат блоків, хотів і не грає ролі у функціональних системах розподілу, не підлягає правильній комплектації обладнання та його монтажу в стійці. Вибирайте те різні варіанти, які будуть логічно розміщені в стійці з обладнанням – вертикальні або горизонтальні, від їх положень у просторі якості роботи не змінюється.