Каркасні сцени – конструкції, на яких проводять різні концерти, мітинги, шоу, конкурси та інші заходи. Це практичне і вигідне у фінансовому відношенні рішення для фестивалів та інших повторюваних або тимчасових заходів. Монтаж таких сцен займає мінімальна кількість часу. При цьому вони використовували дуже надійні та досить довгі конструкції. Інформацію про види та особливості розбірних сцен можна отримати, ознайомившись з нашими статтями.

Збірно-розбірні конструкції сцен розробки для проведення різні заходи як у відкритому повітрі, так і в просторі приміщення, у виставкових залах і т. д. З підтримкою подібного обладнання можна провести концерт, конкурс, мітинг, спортивне або будь-яке інше поєднання в любому місці.
Такі конструкції являти собою окремий набір модулів, з яких за короткий час можна створити сценічний комплекс, який буде забезпечити комфорт для з’їзду та гостей заходи, а також буде зручним для артистів. Модульні розбірні сцени для концертів завершують повним набором елементів, які присутні та в стаціонарних конструкціях, зустрічаються в театральних культурах. До нього відносяться: огородження, подіум, опорні елементи та ін.

Каркасні конструкції Україна

Деталі та конструктивні елементи розбірної сцени зазвичай виготовляють з алюмінієм. Вони мають надійні способи створення кріпенні та відмінні простою системою збору. У деяких видах розбірних сцен передбачається можливість збору декількох конфігурацій. Розробники мобільних сценічних конструкцій продумали можливість для створення рекламної продукції – баннерів, розтяжок та прапором.

Мобільна розбірна сцена має ряд переваг:

  • Швидкий та легкий монтаж.
  • Збірка і розбір сцени займається всього кілька хвилин.
  • У комплект входить весь необхідне кріплення.
  • Продумана система рівномірного розподілу навантаження.
  • Завдяки такому збалансованому та примусовому зварних швах розбірний сценарій прослуховує максимально довгого навіть в умовах інтенсивної експлуатації.
  • Універсальна конструкція розбірної сцени дозволяє проводити будь-які види масових заходів. Таким чином, система закупівлі мобільного сценічного обладнання пропонує розв’язувати свої задачі на триваліший час.
  • Такі конструкції відрізняються легким зовнішнім виглядом і стильним дизайнером, який буде змішуватися для заходів любого типу.
  • Встановити розбірну сцену можна на будь-якій площі, незалежно від якості своєї власності.
  • Невелика конструкція дозволяє здійснити її транспортування на будь-які розширення.