Просимо ознайомитись з умовами оренди обладнання.

Галогенні прилади прокат

Якщо ви берете обладнання у нас вперше, ми просимо заповнити профіль клієнта. Без заповненої та затвердженої анкети не можна забронювати, забрати обладнання або замовити доставку.

Заява розглядається протягом 24 годин. Якщо ви не хочете заповнювати та надсилати свої дані та сканування своїх документів через сайт, ви можете заповнити анкету в нашому офісі в будь-який робочий час.

Після затвердження анкети, працівник нашої компанії вам передзвонить і зможе забронювати. При першому укладанні договору вам видають зареєстровану (накопичувальну знижку) картку клієнта.

УВАГА!
Якщо вам дали іменну картку клієнта, ми не зможемо надати вам обладнання наступного разу, не представивши цю картку під час прийому обладнання. Будь ласка, не забувайте і не втрачайте свою карту. Якщо карта втрачена, ваш рахунок буде заблокований, і вам доведеться пройти процедуру заповнення та повторного розгляду анкети.

ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ:
Мінімальний час оренди – одна зміна (день). Зміна – 24 години (день). Тобто, якщо ви забрали обладнання о 14:00 за одну зміну, то до 14:00 наступного дня ви повинні повернути його і це буде вважатися однією зміною. Якщо ви не здаєте обладнання до 14:00, а здаєте його, наприклад, о 19:00, тоді розглядається додаткова зміна. Тариф “Обробка” діє лише в тому випадку, якщо заздалегідь зарезервувати обладнання для обробки. В іншому випадку застосовуються штрафні санкції або розглядається додаткова зміна у виборі працівника, який приймає обладнання. Зміни враховуються з моменту, коли ви бронюєте бронювання, а не з моменту фактичного збору.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ:

Є ЧОТИРИ МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ:
1. Видача обладнання за документами.
2. Видача обладнання під заставу.
3. Видача обладнання на безпеку вашого обладнання.
4. Доставлення обладнання за рекомендацією та впевненістю наших постійних клієнтів.

1. ВИДАЧА ОБЛАДНАННЯ ЗА ДОКУМЕНТАМИ.
1.1 Оригінал паспорта з посвідкою на проживання. Тимчасова реєстрація не підходить. Ми повернемо вам оригінал закордонного паспорта – у нас ще є сканування головної сторінки та сторінки реєстрації. Сканування ми робимо в офісі.

1.2 Плюс один із трьох документів:

А) паспорт
В) посвідчення водія
Б) військовий посвідчення

Будь-який із трьох документів на ваш вибір. Цей один із трьох документів (оригінал) залишається у нас як застава на період використання нашого майна.

Після 3-ї оренди в нашій компанії – другий документ безпеки не потрібен.

1.3 Укладається типовий контракт.
Всі документи повинні бути для однієї особи, і договір складається для однієї особи.

2. ВИДАЧА ОБЛАДНАННЯ ПІД ГРОШОВУ ЗАПОРУКУ.
Грошовий депозит у кожному випадку розраховується окремо, але, як правило, у розмірі 80% вартості нового обладнання. Якщо ви берете обладнання під заставу, вам також потрібно заповнити форму клієнта, але процедура його затвердження спрощена.

3. ВИДАЧА ОБЛАДНАННЯ ПІД ЗАСТАВУ ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ.
Це завжди розглядається індивідуально. Про цей вид депозиту – повідомте під час бронювання.

4. ВИДАЧА ОБЛАДНАННЯ ПО РЕКОМЕНДАЦІЇ НАШИХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ..
Якщо у вас немає можливості взяти обладнання за попередніми трьома схемами – можливо, один із ваших друзів – наш постійний клієнт, якому ми довіряємо і можемо поручити за вас. Гарантія та кількість обладнання за цією гарантією розглядаються індивідуально.

Ми не видаємо обладнання для осіб, які не досягли 18 років.

ОФОРМЛЕННЯ НА ЮРИДИЧНУ ОСОБУ
Укладаючи договір для юридичної особи, потрібно надіслати реєстраційну картку своєї організації з реквізитами та сканом, підписану довіреність з печаткою організації працівнику, який забиратиме обладнання. Шаблон довіреності ви можете завантажити за цим посиланням. Працівник повинен мати при собі оригінал паспорта. Ми знімаємо скан з паспорта вашого працівника – будь ласка, отримайте його попередню згоду.

УМОВИ ПЛАТЕЖУ:
Фізичні особи можуть оплачувати оренду обладнання готівкою або пластиковою карткою в нашому офісі при підйомі або здачі обладнання. Клієнти з відкритою заборгованістю, наша компанія може відмовити у видачі обладнання (у тому числі зарезервованого).

У випадку, якщо вам потрібно скасувати бронювання або перенести термін оренди, вам потрібно зателефонувати нам не пізніше ніж за 24 години до підтвердженого часу видачі обладнання. У разі скасування або перепланування пізніше, ніж за 24 години до моменту видачі, стягується штраф у розмірі 50% від вартості оренди обладнання за день. У випадку, якщо ви не забрали зарезервоване обладнання без попередження, стягується штраф у розмірі 100% вартості оренди обладнання за день.

Зважаючи на ситуацію, що склалася на ринку, а також через загальні неоплати та затримки з юридичними особами, на даному етапі наша компанія працює з юридичними особами ТІЛЬКО за попередньою оплатою. Щоб здійснити оплату банківським переказом, потрібно надіслати реєстраційну картку організації з реквізитами для виставлення рахунків. Рахунок оформляється на підставі замовлення (бронювання). Гроші повинні бути отримані перед тим, як взяти обладнання. Біля огорожі на підставі виданого обладнання складається угода та акт передачі обладнання. Після повернення формуються акт повернення та акт наданих послуг. Якщо сума замовлення менша за суму договору, на оплату видається додаткова накладна. Якщо сума замовлення перевищує суму контракту – передоплата залишається на вашому депозиті у нашої компанії, і ви можете використовувати її для наступного замовлення.

ДОСТАВЛЕННЯ
Доставлення здійснюється лише тим клієнтам, профілі яких затверджені, і сканування документів є в нашій компанії, тому якщо ви вперше бронюєте обладнання у нас з доставкою, вам потрібно заїхати до нашого офісу та заповнити всі відповідні документи (контракт та сертифікати).

Наша компанія має право відмовити в доставленні особам, які беруть обладнання у нашої компанії вперше без пояснень.

Кур’єр не може зустріти вас у метро, ​​на вулиці тощо. Місцем зустрічі можуть бути квартира, офіс, кафе, кінофільм. Також місце зустрічі повинно мати умови для перевірки обладнання.

Кур’єр не відмовляє обладнання від найближчого місця стоянки до місця зйомки.

Якщо місцем зустрічі замовника є платне паркування, в’їзд на територію вимагає оплати, або автомобіль можна припаркувати лише на платній стоянці, навіть якщо місцем зустрічі є квартира або офіс, вартість паркування автомобіля повинна сплатити замовник повністю.

Правила доставлення обладнання:

1. На прийом і передачу обладнання відводиться 30 хвилин.

2. Доставлення здійснюється у визначений узгоджений час, кур’єру дозволено запізнюватися на 15 хвилин із затвердженого часу. Якщо кур’єр затримується на більш ніж 15 хвилин з призначеного часу, вартість доставлення не стягується, а прокат обладнання слід оплатити повністю.

Приймання обладнання кур’єром здійснюється згідно сертифіката приймання без контролю якості. Якість обладнання перевіряється менеджером при доставці обладнання в офіс нашої компанії.