Більшість сучасних заходів (музичних, клубних, театральних, різних шоу) не обходяться без світлової техніки. Світлові прилади дозволяють створити унікальну виставу з використання численних ефектів. Для досягнення необхідного результату світлова техніка встановлюється на спеціальних конструкціях – алюмінієвих фермах. Це металеве обладнання дозволяє грамотно розмістити світлові прилади.

Прокат алюмінієвих ферм

Переваги алюмінієвих ферм. Подібні конструкції повинні бути не тільки максимально зручними для правильного розміщення світлових приладів, але і безпечними. Йдеться про великих приміщеннях і великій кількості обладнання, яке на деяких концертних майданчиках досягає ваги в кілька тонн. Саме такими якостями володіють алюмінієві моделі.

Виділимо ще кілька особливих переваг алюмінієвих світлових ферм:

  • в зібраному вигляді ферми відрізняються достатньою компактністю для нескладної, комфортного транспортування. Крім того, компактні габаритні розміри і легкість самої конструкції дозволяють легко зібрати і встановити каркаси на будь-якому майданчику;
  • сама конструкція, елементи кріплення мають високу стійкість, міцність, витримують серйозні навантаження;
  • високі експлуатаційні характеристики ферм з алюмінію говорять про довговічність конструкції (зрозуміло, при правильному монтажі і використанні);
  • у виробництві ферм застосовуються найбільш високоякісні матеріали, що дозволяє говорити про гнучкість і надійність конструкцій;
  • зовнішня естетика ферм відповідає всім сучасним вимогам, що важливо при організації барвистих шоу, оригінальних музичних концертів;
  • одна з головних особливостей алюмінію – його стійкість до високих і низьких температур, а також до їх різких перепадів.

Алюмінієві ферми Україна

Алюмінієві ферми в Україні – найбільш популярні конструкції для монтажу світлового обладнання на сценах різного призначення.

Як і будь-яка металева конструкція, кожна ферма має свою оригінальну форму. Вибір такої форми залежить від архітектурних особливостей приміщення, потенційної вагового навантаження на конструкцію, від декоративних переваг.

Виділяються наступні конструктивні види ферм з алюмінію:

  • плоскі ферми сходового типу (двулайт);
  • ферми трикутного перетину (трілайт);
  • ферми в формі квадрата (квадролайт);
  • кругові ферми.

Це надійні конструкції, що дозволяють встановлювати різне світлове обладнання: світлові голови, динамічні, прожектори різного призначення.
В цілому, ми вже зрозуміли, що основне призначення алюмінієвих ферм – це забезпечення надійним каркасом різних заходів, концертів, де використовується світлова техніка. Іншими словами – організація сцени (концертної, театрально, виставкової).